Apartmány
Pláže Apartmány Whisper of the Sea - Malá Duba, Makarská riviéra, Chorvatsko Kontakt
Dům Jak přijeti?

Site map

Makarská riviéra

Chorvatsko - Apartmány Whisper of the Sea - Malá Duba

 

Dům 'Whisper of the Sea' se nachází v klidné části vesnice Živogošče - Malá Duba (která se vyznačuje krásnými plážemi, z nichž některé jsou i pro nudisty) v oblasti Makarská riviéra, Dalmácie - Chorvatsko. Apartmány jsou přizpůsobeny pro 3-5 osob, z nichž každý má svůj balkón s výhledem na moře. Dům je obklopen velkými terasami, které zdobí květiny, šumění vln, krásný výhled na moře a ostrov Hvar. To vše zůstane ve vzpomínkách na Chorvatsko.

Makarská riviéra je nejkrásnější část chorvatského pobřeží, známa perla Dalmácie. Nachází se mezi významnými městy, které oplývají historickými pamatkamy: Split je znám palácem římského císaře Diokletianusa cca 60 km severně a město Dubrovník který se vyznačuje starými hradbami 130 jižně. Sláva Makarské riviéry se zakládá na známých několikakilometrových plážích, které obklopuje pohoří Biokovo, z něhož se naskytne překrásný výhled na ostrovy Brač, Hvar a Korčulu.

Vzpomínky z krásné dovolené na Makarská riviéře, budete mít nejen z centra turistického dění v srdci města Makarská, nebo přilehlých vesnic, kde najdete klidné a příjemné prostředí za poslechu šumění vln, vánku mezi borovicemi a zpěvu cikád. Malá Duba je vesnička, umístěna 19 km jižně od města Makarská.

Chorvatsko - Dalmácíe - Makarská riviéra - Živogošče Malá Duba